קמפוס אור יהודה 03-5356118

סטודנטים מספרים

הגעתי לקורס במטרה ליישם ולקבל את הכלים להתמודדות במסגרת תפקידי כראש צוות  במחלקת תאונות, "מכבי  שרותי בריאות". כדי לבצע את תפקידי בצורה הטובה ביותר, חשוב היה לי לרכז,ולדעת את מושגי יסוד  במשאבי אנוש, הגדרת התפקיד, הבנת יחסי עובד מעביד, רכישת כלים אופרטיביים ומיומנויות  אישיות ושליטה בהן,  הבנת אוכלוסיית היעד והרחבת מקורות על מקומות עבודה פוטנציאלים. הקורס נגע בקשת רחבה של מיומנויות  הניהול ,הצטיידתי  בשפע של כלים,רכשתי מיומנות,וידע תאורטי . החומר הנלמד סייע לי ותרם לי רבות, כמו תרגילי הסימולציה שהיו נכונים ויעילים. הקבוצה הייתה  איכותית ,אנשים נעימים, ונפלאים.בסופו של דבר נהנתי מאוד ולו רק בזכות המנחה ורכזת הקורס : קרן גל חן, בחורה  מקצועית , אנרגטית,ומקסימה.העבירה את הקורס עם הרבה מאוד חן. החומר הועבר באופן ברור , וקליט.
יישר כוח, היה מוצלח מאוד ,ולא מעט חוויות.

ו- טעם של עוד.

בכבוד  רב,  יפית  ענבי – מחזור יוני 2009

_____________________________________________________________________

 

אנו ממליצות בחום על הקורס "ניהול משאבי אנוש" בהנחיית קרן גל-חן. קרן מקצועית ביותר, מעבירה את התכנים מהשטח בצורה מעניינת,האופן החוויתי בו מועברות ההרצאות,  האופי המיוחד של קרן , הדינאמיקה הקבוצתית ושיתוף הסטודנטים בתהליכים תרמו לנו רבות גם בפן האישי וגם בפן המקצועי. ותרמו לאווירה חיובית ומשתפת .שמחנו להכיר את חטיבת "לימודי חוץ" של הקריה בכלל ואת קרן בפרט.

תודה לכם על חוויה מצוינת.

שגית זאבי, שפרה וייס, מירב טוביה 

בוגרות קורס "ניהול משאבי אנוש" מחזור נובמבר 2008 – יולי 2009

_____________________________________________________________________

 

אני רוצה להודות לך על ההשקעה הרבה והזמן וההקשבה שהקדשת לנו בקורס לניהול משאבי אנוש שהעברנו איתך במהלך שנת 08-09.

ראשית אתחיל מהחששות לפני רישומי לקורס לגבי החומר הנלמד (בכל אופן עבר לא מעט זמן מהתואר הראשון)  והאופן בו את לקחת את היוזמה ודיברת עם כל מי שיש לו חשש מסוים והחדרת בי את הביטחון והסקרנות לגבי החומר שנלמד במהלך השנה בקורס.

בתחילה הגיעה לך קבוצה מאוד לא מגובשת והטרוגנית אשר מההסתכלות מהצד אולי לא הבנת איך קבוצה כזו יכולה להתגבש אי פעם אך את באמצעות החן האישי המלווה בהעברת החומר הנלמד בצורה הכיפית ביותר גם תוך כדי חומר "יבש" גם סימולציות וגם סרטים הצלחנו להגיע לרמה בה כל תלמיד יוכל לעשות שימוש בקורס לכיוונים שונים בחייו גם תוך כדי עבודה וגם בחייו היום יומיים. ולקראת סוף השנה הצלחנו לצאת מהקורס עם מטען לא מועט של דברים וקווי מחשבה

שונים אך בעיקר עם חברויות ,קשרים, ויכולת התייעצות איתך בכל זמן.

אני רוצה להודות לך על השקעתך שוב (מקווה שבשנה הבאה נוכל לפחות חלקינו לעבור איתך קורסים נוספים)

המון המון תודה

אביבה בצר

_____________________________________________________________________
 

אבקש להעביר במשפטים ספורים חווית לימוד שלא פשוט להעלותה על הכתב.
מנקודת ראותי המרצה קרן גל-חן הצליחה לעשות את הבלתי אפשרי.
הגענו לקורס לניהול משאבי אנוש קבוצה ספורדית של אנשים ממגוון רחב מאוד, חתך מאוד רוחבי של האוכלוסיה הן מבחינת הגיל,ההשכלה, התעסוקה. נראה היה שאין מכנה משותף בסיסי של הקבוצה הנ"ל שיהווה בסיס ותשתית ללימוד הקורס. כנראה הידע המאוד נרחב של קרן, הדינמיקה התוססת  והמקצועיות הרבה גרמו לתלמידים להפוך לקבוצה מאוד מיוחדת כשכל אחד מהמשתתפים מצליח "לקחת ולהפיק" מהקורס את האינפורמציה הרלוונטית לגביו.

אין ספק שקורס זה העניק לי באופן אישי חווית לימוד מיוחדת שגרמה לי להפנים את החומר ולהטמיעו באופן מעמיק. כ"כ כמנהלת משאבי אנוש הקורס אפשר לי להביט על התחום כולו מזוויות ראיה נוספות והעשיר את היכולות שלי להוביל תהליכים בתחום זה בצורה מקצועית, מובנית ומושכלת.

המון תודה מקרב לב

ליאת צאיג